Lana Savanovič – DRŽAVNA PRVAKINJA medal_gold
Maxim Cosovici – DRŽAVNI PRVAK medal_gold
Hana Debeljak – DRŽAVNA PRVAKINJA medal_gold
Sara Stanko – DRŽAVNA PRVAKINJA medal_gold
Tisa Jernea Brezovnik
Matic Breznik
Zala Predalič
Kalina Šušteršič

Shotokan karete klub Grosuplje se je z 12 tekmovalci, ki so osvojili 7 medalj (4 zlate, 1 srebrno in 2 bronasti), izmed 52 udeleženih klubov, uvrstil na odlično 4. mesto !!
foto
Rezultati tekme >>

1 thought on “Mladinsko državno prvenstvo KZS 2016 za posameznike stare do 21 let – Podčetrtek

1. Naši mladi tekmovalci so se na državno prvenstvo KZS temeljito pripravljali čez celo leto. Redni treningi ter morske priprave v Pineti in intenzivne priprave v Čatežu so na koncu obrodili sadove – 7 medalj, od tega 4 DRŽAVNE PRVAKE.
    Dogodek v Podčetrtku je bil spektakularen in odlično organiziran ter od začetka do konca izpeljan brez očitnih zapletov. Organizatorji so se – enako kot lani – ponovno izkazali. Čestitke!
    Na koncu ne pozabimo, da mladi tekmovalci Shotokan karate kluba Grosuplje niso uspešni samo na tekmovanjih karateja. Enako odgovornost kažejo pri svojem vsakdanjem delu doma in v šoli ter dosegajo vrhunske rezultate tudi na drugih področjih življenja – kar je osnovna filozofija kluba.