1. Klubska tekma 2019

Ogrevanje
Šmarje – Sap

Sobota, 16. marec 2019
Telovadnica OŠ Šmarje-Sap

Zelo uspešno smo zaključili 1. Klubsko tekmo v letu 2019 za vse starostne kategorije v:
– tehnike za začetnike,
– kate,
– kate ekipno,
– borbe ob žogi
– poligon spretnosti in moči ter
– borbe.

Tokratna prva izvedba poligona spretnosti in moči je pritegnila mnogo mlajših tekmovalk in tekmovalcev, ki so na premeteno postavljenem poligonu pokazali izjemne motorične spretnosti in izstopajočo samozavest. Poligon se je izkazal kot zelo primeren vadbeni pripomoček pri vzpodbujanju tekmovalnega duha in vzpostavljanju samozavesti naših članov in članic.

Borbe ob žogi so se tokrat izkazale kot izviren način premagovanja strahu pred resnično športno borbo z nasprotnikom. Tekmovalci so pokazali izjemno spretnost in borbenost, čeprav so se žoge kazale kot zelo izčrpljujoč ‘nasprotnik’.

Tekma spada v okvir rednih treningov in služi utrjevanju osvojenih tehnik ter premagovanju strahu pred nastopi.

Podelili smo pokale najboljšim karateistom našega kluba v posameznih starostnih kategorijah ter absolutno za POKAL KLUBA.

Rezultati klubske tekme se točkujejo in točke štejejo za Pokal kluba 2019.